سرویس خواب یکنفره

با تخت خواب تاشو دیواری از نبود جا خلاص شوید!

مبلمان : این ایام دیدن و شنیدن واژه وسایل کمجا , مبلمان کمجا , مبلمان تاشو , تخت تاشو و خلاصه هر چیزی که علاج درد منزل ها و فضاهای کوچک باشد به‌سرعت هر کسی را به خودش جلب می نماید , چرا‌که منزل ها مدرن کوچک به نسبت منزل هایی با فضای کوچک تر است که پاسخ گوی تعداد نفراتی که در ان زندگی می نمایند نمیباشد , به همین علت اشخاص تلاش می نمایند تا با یاری همین وسیله های کمجا و تاشو پتانسیل های محیط و دکورا سیون داخلی منزل را بالاتر ببرند . بیشتر این یاری نیز در فضای اتاق خواب نیاز است , چرا‌که این اتاق خواب دیگر عملا صرفا فضایی برای خوابیدن نمیباشد و کار های دیگری نظیر انجام شغل های متفرقه هم در آن صورت می‌گردد , بدین ترتیب مبلمان های مو جود در اتاق خواب می بایست قابلیت و امکان تبدیل شدن به مدل دیگری از مبلمان را داشته باشند . یا این که به نوعی از سطح اتاق برای زمان تعدادی ساعت حذف شوند .
برای این کار معمولا تخت تاشو دیواری به کار گیری می شود , که نیز قسمتی از وسایل کم جا به حساب آورده می شود و نیز فراوان کاربردی است
ما نیز میخواهیم در‌این مقاله به شما اشکال متفاوت این تخت خواب های تاشو دیواری را نشان دهیم و در این مسیر نیز از تجربیات و پروژه های اجرا شده مجموعه بهجا به کار گیری میکنیم تا نمونه ها برای تان ملموس تر باشد , پس این مقاله دیدنی را از دست ندهید و با بهجا همراه باشید .
تخت خواب تاشو دیواری به شما یاری می نماید تا برای هر دو فرزندتان تخت خوابی راحت تهیه و تنظیم نمائید فارغ از این‌که ذره ای از فضای بازی آنها در اتاق خواب شان بکاهید . این تخت ها تنها فضای دیوار را اشغال می نمایند .
در زمان بسته بودنشان نیز مشابه یک کمددیواری به نظر می رسند . دوچندان شیک و کاربردی میباشند در کنار این تخت خواب ها نیز میتوانید میز تحریر هایشان را پباده سازی نمایید و تمامی وسایل مورد نیازشان را به طور ست در درون اتاق داشته باشید .
کسی چه میداند در پشت این کمد دیواری بسیار زیبا چه چیزی مخفی شده است؟ احتمال دارد زمانی آن را باز می‌کنید با یک تخت خواب تاشو دیواری گرم و نرم و مواجه گردید یا این که خیر احتمال دارد با تعداد زیادی قفسه مواجه گردید که در درون هر کدامشان یک چیزی قرار داده شده‌است . این کمددیواری بوسیله مجموعه بهجا پباده سازی و اجرا شده‌است .
هنگامی که دیگر به تخت خواب تان نیازی ندارید می‌توانید آن را به آسانی در دل دیوار جمع نمائید . و آن را از دیدها مخفی نمائید و مرحله بازی برای تردد در اتاق خواب تان ایجاد نمایید . همین انعطاف پذیری این قابلیت و امکان را به شما میدهد که از هر فضایی بتوانید بیشترین استفاده را ببرید .
تخت خواب های تاشو دیواری می‌توانند به طور عمودی و افقی پباده سازی شوند . این بسته به نظر شما و مدل پلان اتاق خواب تان وابسته است ; دلیل موءثر دیگر ارتفاع سقف است . در عکس پیشین تخت خواب تاشو دیواری ای را دیدیم که به طور عمودی قرار گرفته بود البته در همین عکس بالا شاهد تخت خواب تاشو دیواری ای هستیم که به طور افقی در دل دیوار قرار گرفته است و از فضای بالای آن تحت عنوان کمدهایی برای راز و سامان دادن به وسایل مورد استفاده شده شده‌است .
تخت خواب ها تاشو مدام برای شما اطمینان خاطر را به همراه خواهند داشت . چرا‌که مدام خالتان آسوده است که فضاهایی را دردست دارید و میتوانید از آن استفاده کنید.