تخت تاشو سرویس خواب

سرویس تخت خواب تاشو دو نفره

سرویس تخت خواب تاشو
تختخواب تاشو سرویس خواب بهجا
تخت خواب تاشو

مشتری محترم،شما میتوانید ضمن بازدید از نمایشگاه کارخانه واقع در شهریار از 5% تخفیف بهرمند شوید. بهجا در سراسر کشور نمایندگی فعال میپذیرد فضایی کوچک دنیایی بزرگ ... . محصولات بهجا را فقط از فروشگاههای مجاز ذکر شده در سایت خرید نمایید.

تخت خواب تاشو دو نفره عمق 60

تخت خواب تاشو دو نفره عمق 40

امروزه از آنجایی که منازل ما رو به کوچک شدن میروند بدست آوردن فضای اتاق خواب میتواند بهترین گزینه برای افزایش فضای منزل باشد. شما میتوانید با بهجا با سلیقه ی خود فضای ایده آل منزلتان را بدست آورید. سرویس تخت خواب تاشو بهجا به شما کمک میکند که اتاق خواب زیبا و آرامش بخشی را تجربه کنید.بهترین گزینه برای اتاق خواب شما تخت خواب تاشو میباشد. بهجا ، طرحی نو را با دانش و فناوری روز دنیا به منزل شما می آورد. آرامش شما هدف ماست.

درباره محصول و شرکت بهجا :

سرویس اتاق خواب کمجا،تخت خواب تاشو دو نفره در طرح ها و رنگبندی های متفاوت به سلیقه ی شما

شما میتوانید در صورت نیاز سلیقه شخصی خود را با طراحان ما در میان بگذارید تا ما مدل 3 بُعدی آن را برای شما طراحی و در صورت درخواست شما آن را پیاده سازی نماییم.

سرویس تخت خواب کمجا و محصولات بهجا دارای 30 ماه گارانتی میباشد و حمل و نصب رایگان در تهران میباشد.

جنس تمامی محصولات MDF میباشد و در صورت سفارش جنس هایگلاس 10 الی 15 درصد به قیمت افزوده خواهد شد.

شما میتوانید از محصولات در فروشگاه های مجاز عرضه محصول مجاز دیدن نموده و یا از نمایشگاه واقع در کارخانه (شهریار) دیدن نمایید و از 5% تخفیف برخوردار شوید.

بازدید و مشاوره در تهران رایگان میباشد و شما در صورت نیاز میتوانید با شماره های پشتیبانی تماس گرفته و درخواست بازدید خود را با دادن اطلاعات لازم ثبت نمایید.