تخت تاشو سرویس خواب

سرویس تخت خواب تاشو دو نفره

سرویس تخت خواب تاشو
تختخواب تاشو سرویس خواب بهجا
تخت خواب تاشو

مشتریان محترم در استان البرزمیتوانند برای خرید یا سفارش کالا به فروشگاه کارخانه واقع در شهریار مراجعه نموده و بابت حضور در نمایشگاه دائمی کارخانه از 5 %تخفیف ویژه بهره مند شوند. بهجا در سراسر کشور نمایندگی فعال میپذیرد فضایی کوچک دنیایی بزرگ ... . محصولات بهجا را فقط از فروشگاههای مجاز ذکر شده در سایت خرید نمایید.

(( صنایع بهجا  )) دارنده یازده گواهینامه بین المللی ( ISO ) از کشور ایتالیا به عنوان سازمانی با شرح خدمات طراحی ، ساخت و عرضه مبلمان و دکوراسیون داخلی خصوصا تخت خوابهای تاشو دیواری نظام خود را براساس الزامات سیستم مدیریت یکپارچه بین المللی ( IMS ) و دیگر الزامات مربوطه طرح ریزی نموده.

کارخانه تولیدی و صنعتی بهجا واقع در شهریار کرج ، دارنده نشان الکترونیک ( صاحب امتیاز محمد ابراهیمی بهجتی ) با بهره مندی از ماشین آلات مدرن و امکانات تولیدی پیشرفته و بکارگیری پرسنل متخصص و با تجربه ، به عنوان با ارزشترین سرمایه های خود با سابقه درخشان و پر افتخار در اجرای پروژه های بزرگ و متنوع اقدامات برنامه ریزی شده خود را با هدف جلب رضایت مشتریان شرح ذیل اعلام مینماید.

1 – عرضه مستقیم محصولات در نمایشگاهی به وسعت 400 متر مربع در سطح کارخانه.

2 – کاهش قیمت محصول حداقل به میزان 40% ( نسبت به دیگر برندهای معتبر ) بدلیل حذف واسطه ، فروشگاه و کاهش هزینه سربار.

3 – تضمین کیفیت و زیبایی چشمگیر محصولات بدلیل بهره مندی از ماشین آلات مدرن ، پرسنل متخصص و اصلاح الگوی تولید.

4 – بازدید و مشاوره رایگان از محل پروژه ، به منظور اطمینان از جزئیات و تهیه نقشه محل اجرای پروژه.

5 – ارایه طرح کامپیوتری رایگان به مشتریان قبل از تولید جهت حصول اطمینان از عدم مغایرت طرح با سفارش مشتری.

6 – اریه فاکتور و قرارداد فی ما بین طرفین به منظور شفاف سازی تعهدات طرفین و عدم بروز سوء تعبیر هر یک از طرفین.

7 – طراحی و تولید طبق نظر و سلیقه و نیاز مشتریان منطبق با استانداردهای مربوطه بدون هیچ محدودیت و یا تحمیل محصولات پیش ساخته به مشتریان.

8 – ارایه رنگبندی متنوع و مواد اولیه مرغوب تمام MDF به منظور تامین خواسته مشتریان و ایجاد تناسب بین محصول سفارش داده شده و دکوراسیون موجود.

9 – حمل و نصب رایگان محصولات در شهرهای تهران ، کرج ، شهریار ( به جز حمل طبقاتی ، به دلیل تفاوت تعداد طبقات در پروژه های مختلف ).

10 – ارایه کانتر معتبر و بدون قید و شرط 30 ماهه کتبی برای تمامی اجزا محصولات ، به دلیل اطمینان خاطر تولید کننده از کیفیت محصول خود.

11 – خدمات پس از فروش 10 ساله جهت تامین قطعات یدکی مورد نیاز احتمالی و یا جابجایی و نقل مکان محصول.

12 – امکان ارسال سفارشات به سراسرکشور بدلیل باز شو بودن قطعات  و نصب سریع و آسان محصولات طبق دستور العمل های کتبی.

13 – قبول سفارشات در هر طرح و تعداد بدون هیچ محدودیتی بدلیل توانایی واحد های اجرایی پروژه های بزرگ یا کوچک.

14 – تحویل به موقع سفارشات حتی تحویل پیش از موعد بدلیل برنامه ریزی و نظارت دقیق واحد فروش نسبت به زمان تحویل.

15 – پیگیری نماینده مدیر عامل نسبت به میزان رضایت مندی مشتری از قیمت ، کیفیت ، نحوه اجرا ، حسن برخورد پرسنل با مشتری.

افتخارات صنایع بهجا

  • دارنده تندیس طلایی کیفیت ازاولین همایش بین المللی سازمانهای برتر استاندارد و مدیریت کیفیت
  • اخذ تاییدیه های بین المللی : بهجا با افتخار اعلام میدارد ، پس از 36 ماه آموزش مستمر در زمینه های مختلف و صرف زمان و هزینه های بسیار ، جهت منطبق ساختن نظام اداری خود با الزامات سیستم بین المللی مدیریت یکپارچه ( IMS ) مفتخر به اخذ یازده گواهینامه جهانی ( ISo ) از کشور ایتالیا گردید

صاحب امتیاز نماد الکترونیک :

بهجا دارنده نشان الکترونیک تحت امتیاز آقای مهندس محمد ابراهیمی بهجتی با 30 سال سابقه درخشان در زمینه طراحی و تولید دکوراسیون داخلی

اهداف صنایع بهجا :

1- جلب رضايت مشتريان از طريق درك و تامين الزامات مربوط به محصول و نيازهاي كمي و كيفي از جمله تحويل به موقع محصول؛

2- اشاعه فرهنگ كار با كيفيت و ارتقاء سطح دانش و مهارت نيروي انساني به عنوان با ارزشترين سرمايه شركت از طريق آموزش و ايجاد محيط ايمن و مناسب كاري؛

3- تلاش گروهي براي صرفه جويي در منابع- بهبود مستمر- و رسيدن به کاهش ضايعات و رسیدن به سیستم زیست محیطی و افزایش اثر بخشی  سیستم مدیریت کیفیت؛

4- اصلاح روش‌هاي مديريتي و اجرائی شركت در جهت افزايش سطح كيفي محصولات و افزايش بهره وري شركت.مسئولیت اصلی سیستم مدیریت کیفیت برعهده مدیر عامل بوده و قائم‌مقام مدیریت مسئول حصول اطمینان از ایجاد ، اجرا و حفظ کارایی و پویایی سیستم و ارائه گزارش به مدیر عامل می باشد.پشتيبان ما در تحقق اهداف شركت،كاركنان دلسوز، متعهد و آموزش ديده هستند. ما به نظرات كاركنان خود احترام مي گذاريم و آنان را در تصميم گيري شركت سهيم مي داريم؛ خواسته هاي تصریح شده در اين خط مشي بايد توسط كاركنان مطالعه و درك گردد .و در تمامي سطوح شركت لازم الاجرا مي باشد.اينجانب در پايان هر سال با توجه به نظرات ساير پرسنل خط مشي و اهداف كيفيت سال آينده را تصويب ئموده ودر جلسه بازنگري مديريت ميزان تحقق آنها را مورد بازبيني قرار مي دهم.

بازدید از کارخانه بهجا توسط نمایندگان ایتالیا جهت تایید سطح کیفیت محصولات